Lot 271
Hollandse School (19e eeuw)

Rustend vee in berglandschap

rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1853

olieverf op paneel, 42x50 cm

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 0