Lot 92
december veiling 2016
Winandus Marie (Wien) Cobbenhagen (1950-2015)

'Catchnig side / Loosing side'

linksboven get. en gedateerd '91

gemengde techniek op papier, 48x62 cm

Herkomst: Gallery nine, P. Jacobszstraat, Amsterdam

€ 100,00
€ 140,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60