Lot 87
december veiling 2016
Wim Gerritsen (1929-2007)

Dieren met indiaan

linksonder get. en gedateerd '53

gemengde techniek op papier, 43x59 cm

Herkomst: Galerie Zagwijn, Spui, Den Haag

€ 500,00
€ 500,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800