Lot 86
december veiling 2016
Johan van den Berg (20e eeuw)

'Versiering'

rechtsonder get. en gedateerd '84. In dorso adres van de kunstenaar: Dommelstraat Den Haag.

acryl op papier, 65x49 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0