Lot 84
december veiling 2016
David van de Kop (1937-1994)

Landschap met avondrood, Abstract

niet get. Met handgeschreven echtheidsverklaring van Ellen van de Kop.

2 aquarellen, 51x99 cm en 33x50 cm

Herkomst: Galerie Oele, Lijnbaansgracht, Amsterdam (1999).

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100