Lot 91
Januari veiling 2017
Ruud Helmers (1950)

'De eeuwige critici, deel I', 'De eeuwige critici, deel II' en 'De eeuwige critici, deel III'

alle rechtsonder get. en gedateerd '88

olieverf op doek, 39,5x29,5 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200