Lot 74
december veiling 2016
Borget Cornelis van Ettinger (1916-1991)

Lange Voorhout Den Haag bij Pulchri Studio

rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd 1970

olieverf op board, 60x80 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160