Lot 95
december veiling 2016
Ronald Searle (1920-2011)

'The flight'

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '78

kleurenlitho, 5/99, 64x49 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325