Lot 70
december veiling 2016
Hollandse School (20e eeuw)

Bij de stadspoort, Bossloot

waar 1 onduidelijk get. en gedateerd 1926

2x olieverf op doek, 64x80 cm en 60x79 cm

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 0