Lot 65
december veiling 2016
Chris Lanooy (1881-1948)

Sneeuwbui

niet get. In dorso annotatie R. Lanooy, door zoon van de schilder Ruud Lanooy.

olieverf op doek, 47x58 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300