Lot 64
december veiling 2016
Charles Owens (20e eeuw)

'The apple orchard'

rechtsonder get. en gedateerd 1942

olieverf / gouache op papier, 24x29 cm

Herkomst: voorheen bij The Wakefield Gallery, East 55th Street, New York City.

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100