Lot 56
december veiling 2016
Toon Koster (1913-1990)

Winterpret met sneeuwpoppen

linksonder get.

olieverf op doek, 60x90 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500