Lot 54
december veiling 2016
Adine Engelman (1937-2015)

Compositie in groen, geel en rood

in dorso get. en gedateerd 1965

olieverf op doek, zonder lijst, 100x80 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160