Lot 53
december veiling 2016
Adine Engelman (1937-2015)

Blauw, oranje en witte compositie

rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd 1966

olieverf op doek, zonder lijst, 90x110 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140