Lot 52
december veiling 2016
Adine Engelman (1937-2015)

Oranje, oker en blauwe compositie

rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd 1966

olieverf op doek, zonder lijst, 89x110 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180