Lot 51
december veiling 2016
Adine Engelman (1937-2015)

Abstract in oranje blauw zwart en wit

in dorso get. en gedateerd 1964. Tevens adresstikker 'Zuid Schalkwijkerweg Haarlem'.

olieverf op doek, zonder lijst, 140x110 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300