Lot 49
december veiling 2016
Adine Engelman (1937-2015)

Abstract in wit oranje en blauw

in dorso get. 'Adriaan Engelman' en gedateerd 1963

olieverf op doek, 120x120 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240