Lot 48
december veiling 2016
Adine Engelman (1937-2015)

Abstract in rood wit en blauw

in dorso get. 'Adriaan Engelman' en gedateerd 1964. Kunstenaar heeft rond 1969 naam veranderd in Adine Engelman.

olieverf op doek, zonder lijst, 132x100 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 0