Lot 45
december veiling 2016
Jan Knikker (1889-1957) en Henk Kouw (20e eeuw)

Oost-Indische kers, Bloemen in vaas

beide get.

olieverf op doek, geplakt op board, 52x40 cm en gemengde techniek op papier, 44x32 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300