Lot 34
december veiling 2016
Omgeving M.A. Koekkoek (19e eeuw)

Boomrijk landschap, op de voorgrond figuren, vee en paard met wagen

niet get.

olieverf op doek, 30,5x38,5 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400