Lot 33
december veiling 2016
A. Bakhuijzen (19e eeuw)

Landschap achter de duinen

rechtsonder get.

olieverf op paneel, 20,5x21,5 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220