Lot 32
december veiling 2016
Omgeving P.J. van Liender (18/19e eeuw)

Vele figuren in een Hollands dorp aan het water

signatuur van latere datum met datering 1767

olieverf op doek, geplakt op paneel, 38x53 cm

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400