Lot 30
december veiling 2016
Hollandse School (19e eeuw)

Buurpraatje onderweg

niet get.

olieverf op paneel, 25,5x31,5 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150