Lot 26
december veiling 2016
Johannes Stortenbeker (1821-1899)

Vissende putti (bovendeurstuk)

linksonder get. in initiaal JS en gedateerd 1866

olieverf op doek, geplakt op paneel, ovaal, 33x47,5 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350