Lot 12
december veiling 2016
Joseph Ignatius Maria (Jim) Langemeijer (1917-)

'Zelfportret'

linksonder get. en gedateerd '69

olieverf op board, 75x100 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0