Lot 11
december veiling 2016
Theodoor Adriaan Arnold Maria (Theo) van Amstel (1927-2010)

Fruitschaal op wit tafeltje

middenonder get. en gedateerd '67

olieverf op doek, 100x95 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300