Lot 7
december veiling 2016
Jochim (20/21e eeuw)

Abstracte compositie

rechtsonder get.

olieverf op doek, zonder lijst, 100x250 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240