Lot 94
december veiling 2016
Sam Middleton (1927-2015),

Kleurrijke abstracte compositie

beide rechtsonder in potlood get. en gedateerd '97

2 kleurenlitho's, e.a., 3/15 en 4/15, 22x92 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0