Lot 18
december veiling 2016
Jemmy van de Guchte-van Hoboken (1900-1962)

Aanbidding door de drie wijzen

rechtsonder get. en gedateerd '49

olieverf op board, 87,5x59,5 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000