Lot 22
december veiling 2016
Hollandse School (20e eeuw)

Meisje met bloemenmand

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 90x52 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650