Lot 77
december veiling 2016
Hollandse School (20e eeuw)

Parijse boulevard

niet get.

olieverf op doek, 39x29 cm (doek deels omgevouwen aan achterzijde)

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300