Lot 5643
Oktober 2016
Een secrétaire à abattant

19e eeuw.

Onder het bovenblad een lade met twee grepen, waaronder een bureauklep met intarsia medaillon waarachter een vakverdeling. De onderkast met twee deuren, eveneens met intarsia medaillons. Overdwars geplaatste zijstijlen met ingelegde cannelures.

147x93x42 cm.

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120