Lot 5642
Oktober 2016
Een kussenkast op kruisvoet.

19e/ 20e eeuw/ Holland.

De vooruitstekende kap met twee guirlandemotieven, waaronder twee kussendeuren met houtsnijwerk en drie stijlen van losstaande getordeerde zuilen op een onderstel met drie leeuwenkoppen en op vier poten en een H-vormige regelverbinding.

187x155x75 cm.

Beschadiging aan de achterkant van de rechterkant van de kap.

€ 250,00
€ 350,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240