Lot 5635
Oktober 2016
Een secrétaire à abattant.

19e eeuw.

Met marmeren bovenblad, waaronder een bovenlade, geflankeerd door twee vergulde putti. De schrijfklep met twee zijstijlen in de vorm van gezwart houten kolommen met messing beslag. Achter de schrijfklep een vakverdeling met lades. Onderaan twee deuren en het geheel rustend op vier poten.

153x101x45 cm.

€ 200,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140