Lot 5633
Oktober 2016
Een ronde mahoniehouten theetafel.

19e eeuw.

Het tafelblad rustend op een kolom met houtsnijwerk in de vorm van een bladmotief, deels van gezwart hout, deels verguld. Het geheel rustend op een driesprant met klauwpoten.

H 79, diam. 83 cm.

€ 100,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120