Lot 5629
Oktober 2016
Een armstoel.

Begin 19e eeuw.

Mahoniefineer, de rugleuning ingelegd en opengewerkt in de vorm van een lier, de armleuningen in de vorm van griffioenen en rustend op vier poten. De rode velours bekleding is sleets.

88x58x50 cm.

De linker voorpoot is gebroken, het inlegwerk ontbreekt deels, een snaar van de lier ontbreekt eveneens.

€ 100,00
€ 150,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240