Lot 9
december veiling 2016
Senora Guenther-Smit (Guès) (20e eeuw)

'Bestorming van het heelal'

rechtsonder get. Guès en gedateerd 1959

olieverf op doek, 92x65 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50