Lot 5010
Een messing koetsiersklokje

Frans, 19e eeuw

met aparte wekker en de wijzerplaat met verguld bronzen rankwerk, de kast met rocaille ornamenten in reliëf.

H 17 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450