Lot 5626
Oktober 2016
Een mahoniehouten eettafel.

19e eeuw.

Een ovaal tafelblad met daarbij een tussenblad, het geheel voorzien van een ingelegd biesje, rustend op twee driespranten met profilering. Afm. totaal: 72x215x90 cm., breedte tussenblad: 45 cm.

De constructie ter ondersteuning van het tussenblad ontbreekt.

€ 100,00
€ 200,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60