Lot 5608
Oktober 2016
Een mahoniehouten nachtkastje.

19e eeuw/ Holland.

Met één deur, ingelegd met open-boek-fineer in de vorm van een boog.

54x48x40 cm.

Beschadigingen aan bovenrand en plint.

€ 60,00
€ 80,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45