Lot 21
december veiling 2016
Jan Hendrik Heijmans (1806-1888)

Stilleven met jachthoorn en gevogelte

rechtsonder get. en gedateerd 1879

olieverf op doek, 65x53 cm

€ 500,00
€ 500,00

Startbod: € 500