Lot 5597
Oktober 2016
Een hoektafel.

2e helft 19e eeuw, Holland.

Met houtsnijwerk opstand, lade onder het bovenblad en op drie poten (fineer beschadigd). In de stijl van Willem III.

104x70x70 cm.

€ 100,00
€ 120,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80