Lot 61
december veiling 2016
Paul Determeyer (1892-1971)

'Zuid-Italië, Positano'

niet. get.

olieverf op doek, 43x49 cm

Herkomst: de schilder was een oudoom van de inzender.

€ 200,00
€ 250,00
€ 175,00

Hamerprijs: € 175