Lot 43
Oktober 2016
Hollandse School (19e eeuw)

Visser aan een bossloot

draagt naam G. Bilders

olieverf op papier, geplakt op paneel, 37x24 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150