Lot 33
Oktober 2016
W. Visser (20e eeuw)

Stilleven met reflectie in groen glazen vaas

rechtsonder get.

olieverf op board, 33x39 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200