Lot 32
Oktober 2016
George Kress (20e eeuw)

Abstracte figuren (2x)

beide in potlood get. en gedateerd '66

2 etsen, 34/40, 16,5x29,5 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0