Lot 31
Oktober 2016
Weczereck (20e eeuw)

Abstract

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '72

gemengde techniek op bewerkt metaal, 13x11 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 0