Lot 30
Oktober 2016
F. Le Rohe (20e eeuw)

Abstract

rechtsonder onduidelijk get. en gedateerd '73

gemengde techniek en collage, 24x20 cm

€ 140,00
€ 160,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50