Lot 24
Oktober 2016
Van de Wiel (20/21e eeuw)

'Behind masks, Hommage aan Saul Steinberg'

in dorso get.

olieverf op doek, 40x50 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0