Lot 10
Oktober 2016
Brazilaans, onbekend (20e eeuw)

Schip (1982), 'Momentos de paz'

beide onduidelijk in potlood get.

kleurenlitho en kleurenets, resp. 76x54 cm en 34x59 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0